SIA BIMEX  ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas pasīvas ugunsdrošības nodrošināšanā būvniecības un kuģniecības nozarēs. Mēs esam speciālisti ugunsdrošu noblīvējumu risinājumos un materiālu izvēlē un ekskluzīvais izplatītājs Baltijas valstīs tādiem ražotājiem kā Zapp-Zimmermann GmbH, Armacell Enterprise GmbH, FLAMRO Brandschutz-Systeme GmbH and AIR FIRE TECH Brandschutzsysteme GmbH.

BIMEX piedāvā tehnisko atbalstu, apmācības un risinājumus ungundrošības nodalījumu izveidei ēkās, attiecībā uz ugundrošiem kabeļu, cauruļu vai to kombināciju noblīvējumiem.

BIMEX ir ciešā sadarbībā ar Eiropā vadošajiem uzņēmumiem ugunsizturīgu izolējošo sistēmu ražošanā. Visi produkti ir sertificēti atbilstoši ES standartiem, kas ļauj Jums bez kavēšanās realizēt savus projektus atbisltoši prasībām un normatīviem.

ZZ_logo2013

Uzņēmums ZAPP-ZIMMERMANN jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā inovatīvas ugunsdrošības sistēmas, kas specializējas tādās jomās kā kabeļu, cauruļu un kombinēto iespiešanās blīvju, kā arī ugunsdrošības savienojumu blīvju ražošanā. Papildus mūsu produktu līnijai, kurā ir īpaši droša materiāla iespiešanās blīves un putas, mēs piedāvājam arī citus celtniecības materiālus, piemēram, silikonu un akrilu, kas ir īpaši piemēroti inženierbūvju un tuneļu izbūvē, kā arī kuģu un dzelzceļa transportlīdzekļu būvē. Ugunsdrošības saskaņošanas gaitā Eiropā, uzņēmums ZAPP-ZIMMERMANN GmbH pārbauda savas ugunsdrošības sistēmas Eiropas testa apstākļos, lai iegūtu Eiropas tehnisko apliecinājumu (European Technical Approval).

Armacell_partner_logo

Armacell ir pasaules līderis elastīgās tehniskās izolācijas ražošanā. 2013. finanšu gadā, kompānija uzrādījusi augstus finanšu rādītājus, sasniedzot 500 miljonu eiro lielu gada apgrozījumu. Visā Armacell grupā ir apmēram 2500 darbinieku, uzņēmumam ir 20 rūpnīcas 13 dažādās valstīs. Tā galvenā mītne atrodas Minsterē, Vācijā. ARMAFLEX ir vadošais zīmols elastīgās tehniskās izolācijas jomā.

Kā tehnoloģiju līderis, uzņēmums ir ievērojami veicinājis profesionalitātes uzlabošanu šajā nozarē un noteicis rūpniecības nozares standartus visā pasaulē. Armacell ir ieviesis gandrīz visu būtiskākos jaunievedumus attiecībās uz elastīgās tehniskās izolācijas materiāliem. Līdzās parastajiem siltumizolācijas materiāliem (aizsardzībai pret karstumu un aukstumu), uzņēmums šodien piedāvā daudz plašākā klāstā izolācijas sistēmas: ugunsdrošības un skaņas izolācijas risinājumus, siltumizolāciju, speciāla izolācijas sistēmas rūpnieciskām vajadzībām, kā arī uzstādīšanai nepieciešamos piederumus. Armacell izolācijas materiāli, paredzēti gan jaunām, gan uzstādītām iekārtām, un tos lieto dzīvojamo un nedzīvojamo ēku, apstrādes rūpniecības, transporta un naftas un gāzes nozarēs.

 2009. gadā Armacell saņēma ISO 9001: 2008 sertifikātu, kas apliecina, ka Armacell ražo un piedāvā produktus ar nemainīgi augstu kvalitāti. Kopš 2011. gada sākuma uzņēmums ir tiesīgs arī marķēt savus produktus ar CE marķējumu, kas apstiprina ražojumu atbilstību Eiropas normām.

Flamro logo

FLAMRO 30 gadu jubileja ir te pat aiz stūra! Tas nozīmē trīs gadu desmitus ilgu tehnoloģisko izcilību un stingru apņemšanos visos aspektos, kas attiecas ar profilaktisko konstrukciju ugunsdrošību.

FLAMRO mērķis ir sniegt nevainojamu drošību ugunsgrēka gadījumā visa veida ēkās un telpās. FLAMRO sistēmas nodrošina fizisku bojājumu un zaudējumu samazināšanu ugunsgrēka gadījumā, novērš darbības pātraukumus, kā arī aizsargā pret kaitējumiem dabai – visā pasaulē.

Panākumi ir FLAMRO Brandschutz-Systeme GmbH ilgu un lolotu tradīciju rezultāts, jo viņi zin, ka “no ne kā, nekas nerodas”. FLAMRO uztur spēcīgu iekšējo izpētes un attīstības centru, kas ļauj turēt roku uz pulsa un radīt inovatīvus konstrukciju ugunsdrošības risinājumus, kas pasargās cilvēkus, mājdzīvniekus un īpašumu ugunsgrēka laikā. Pateicoties augstām rūpēm par kvalitāti, FLAMRO ir nostiprinājusi sai reputāciju kā vadošais uzņēmums šajā nozarē – nepārtraukti koncentrējoties uz tirgus un klientu prasībām.

Tā kā FLAMRO uztur arī savas ražošanas iekārtas, klienti var paļauties uz FLAMRO produktu nepārtrauktu kvalitāti. Mūsu kvalitātes vadības sistēma ietver gan pastāvīgus iekšējos kontroles procesus un ārējās (t. i., trešo personu) pārraudzības procedūras, kas nodrošina un apstiprina atbilstību kvalitātei.

FLAMRO ražo ne tikai izmēģinātus un pārbaudītus kabeļu un cauruļi noblīvējamos materiālus, bet arī speciāli izstrādātas javas, šuvju pildvielas (hermētiķus), ugunsizturīgas manžetes, ugunsizturīgus spilvenus un blokus, kā arī ugunsizturīgu līmi.

FLAMRO šobrīd ir vairāk nekā 40 nacionālo tehnisko apstiprinājumu, vairāk nekā 25 starptautisko apstiprinājumu, kā arī gandrīz 20 patentu.


AFT_LogoAir Fire Tech® ir Austrijas uzņēmums ar galveno ofisu Vīnē un ražotni Bad Vöslau. Uzņēmums
 veic pētījumus, attīsta un ražo ugunsdrošības sistēmas profilaktiskai aizsardzībai pret ugunsnelaimēm. Specializējies atbilstoši sausās būves un celtniecības pakalpojumu prasībām, uzņēmums ir tirgus un inovāciju līderis Austrijā.

Izstrādājot jaunus produktus, Air Fire Tech® pievērš īpašu uzmanību tieši darījuma saskarnei. Pozitīvs ugunsdrošības pārbaudes rezultāts ir tikai daļēji sasniegts mērķis. Produktiem praksē jābūt uzstādītiem objektā saskaņā ar testa sertifikātu.

Uzņēmums nepārtraukti strādā pie produktu pilnveidošanas, lai atrastu iespējami ātru, vienkāršu un ekonomiski izdevīgu risinājumi, saglabājot augstākās ugunsdrošības prasības pat sarežģītās situācijās bez strukturālām izmaiņām un nezaudējot kvalitāti.